You are here: Home O nás

O nás

V našem rodinném zahradnictví se snažíme přinášet svým zákazníků největší možný sortiment kvalitních hrnkových a řezaných rostlin.

Některé rostliny pro Vás přímo pěstujeme, jiné dovážíme z celého světa. Několikrát týdně zaváží náš obchod holandské firmy čerstvými květinami, které přichází přímo z květinové burzy. Běžný sortiment je doplňován o sezónní zboží, jehož nabídka se plynule mění v průběhu ročních období.

Zajímavosti a nové informace se snažíme přinášet několikrát do roka v podobě prodejních výstav na různá témata. V roce 2011 jsme tuto tradici započali velkou vánoční výstavou, dále navázala výstava orchidejí a bylinek.

Naše zahradnictví a zahradnické centrum bylo založeno v roce 1996 manželi Mikanovými. V roce 2000 se započalo s výstavbou nových pěstebních skleníků dovezených z Holandska. Dnes na ploše 5000 m2 zasklené plochy pěstujeme a prodáváme základní sortiment hrnkových květin, ale i květiny k řezu (gerbery, anturie, chryzantémy). V jarní době u nás již naleznete jarní cibuloviny, semena květin a zeleniny, výsevové substráty, stimulátory a další jarní sortiment.

V roce 2007 jsme se rozhodli pro vybudování nového zahradnického centra. Postavením nového skleníku o ploše 300 m2 vznikla plocha pro prodej hlavně hrnkových květin. Modernizace našeho zahradnictví pokračovala v průběhu let dalšími menšími investicemi, které vyvrcholili v roce 2015, kdy jsme opět oslovili přední holandské firmy zabývající se vývojem a stavbou skleníků. V roce 2016 jsme započali další fázy našeho vývoje, který nás opět přiblížíl našemu cíli. Stavba zatím poslední části pěstebních a prodejních skleníků o celkové ploše 2 500 m2 byla dokončena v roce 2017. Na přelomu roku 2017/2018 naše zahradnictví plánuje vybudovat přilehlé parkoviště a nové venkovní prodejní plochy.

Na stávající venkovní ploše o rozloze 600 m2 jsou umístěny okrasné dřeviny a trvalky. V našem sortimentu naleznete rostliny vypěstované u nás (balkónové a záhonové květiny, petrklíče, macešky, chryzantémy, vánoční hvězdy i bramboříky ), ale i květiny dovezené z Holandska, Itálie, Německa a Dánska.

U nás najdete nejen květiny okrasné a užitkové, ale i mnoho věcí souvisejících se zahradou, jako je zahradní keramika, substráty, hnojiva, zahradní doplňky… Na prvním místě našeho zahradnického centra je prodej řezaných a hrnkových květin v té nejlepší kvalitě, kterou jsme našim zákazníkům schopni poskytnout.

Modernizace zahradnictví

« 1 z 3 »

 

Napsat komentář